Asystent / Asystentka do spraw administracyjno-księgowych

(Talent organizacyjny)

    Zadania:

    • kompleksowa obsługa biurowo - administracyjna
    • bezpośredni kontakt z klientami, jak również telefoniczny i mailowy
    • korespondencja z klientami, firmami współpracującymi z biurem jak również z urzędami niemieckimi i polskimi
    • przygotowywanie pism w jezyku polskim i niemieckim
    • kontrola i ustalanie terminów wszystkich pracowników

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka polskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
    • talent organizacyjny
    • systematyczność i dokładność są wysokim priorytetem
    • bardzo dobre zdolności komunikacyjne
    • zorientowanie na klienta
    • mile widziana znajomość zagadnień finansowo-księgowych

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zaangażowania
    • praca w zgranym zespole w cudownej przyjacielskiej atmosferze
    • ruchomy czas pracy
    • szkolenia i ciągły rozwój osobisty

    Życiorys oraz list motywacyjny proszę przesłać na adres biura.